Opłaty szkolne

ZAJĘCIA STACJONARNE:

Opłata szkolna w tym roku jest opłatą za spotkania sobotnie i została podzielona na równe, miesięczne raty, bez względu na liczbę zajęć w danym miesiącu.  W przypadku rodzeństwa za drugie i kolejne dziecko od £45 należy odliczyć £10 zniżki. Rodzice/Opiekunowie zapisujący dziecko do naszej placówki uiszczają:
* Wpisowe - jednorazową, bezzwrotną opłatę w wysokości £20 przy zgłoszeniu pierwszego, drugiego oraz kolejnego dziecka do szkoły. W przypadku rezygnacji z uczęszczania do szkoły wpisowe nie podlega zwrotowi.

Opłata za 1 dziecko: £ 45

Opłata za 2 dziecko: £ 35

Opłata za 3 dziecko: £ 25

Opłaty za 4 dziecko £ 15

Kolejne dziecko bezpłatnie.

Opłata za grupę przedszkolną jak powyżej

Opłata za grupę GCSE/ A-level: £ 35 (zniżka dla rodzeństwa w tej grupie - £ 5)

Koło teatralne: £ 7

Matematyka: £ 7

Geografia z historią: £ 7

Scrabble/Szachy/karty: £ 7

Zajęcia logopedyczne (grupowe do 3 dzieci): £45

Zajęcia TUS (grupowe do 5 dzieci): £45

ZAJĘCIA ONLINE:

Roczna opłata za szkołę wynosi £270 (kl 1-6, GCSE, A-Level) i została podzielona na równe, miesięczne raty, bez względu na liczbę zajęć w danym miesiącu. W związku z tym koszt to £30 miesięcznie. W przypadku rodzeństwa za drugie i kolejne dziecko od £30 należy odliczyć £5 zniżki. Rodzice/Opiekunowie zapisujący dziecko do naszej placówki uiszczają:* Wpisowe - jednorazową, bezzwrotną opłatę w wysokości £10 przy zgłoszeniu pierwszego, drugiego oraz kolejnego dziecka do szkoły. W przypadku rezygnacji z uczęszczania do szkoły wpisowe nie podlega zwrotowi.

Opłata za 1 dziecko: £ 30

Opłata za 2 dziecko: £ 25

Opłata za 3 dziecko: £ 10

Zajęcia dodatkowe (matematyka i geografia z historią) - £5

Opłatę należy wnosić na konto szkoły w terminie do 2-go dnia każdego miesiąca, poprzez ustawienie na koncie Standing Order (stałe zlecenie). Za pierwszy miesiąc (październik) proszę dokonać zwykłego przelewu nie później niż do dnia 10.10.2020- Dzień pierwszych zajęć.

Polska Szkoła Sobotnia pod patronatem Stowarzyszenia Polskich Kombatantów w Edynburgu​​

e-mail: spkpolskaszkola@gmail.com

Siedziba szkoły to: St Thomas of Aquin's High School,
22 Chalmers St., EH3 9ES, Edynburg.                                          © 2013 by Polska Szkola SPK w Edynburgu